SJCAM Türkiye – Aksiyon Kameraları – Aksesuarlar – SJCAM Türkiye Resmi Distribütörü

Modelden modele değişiklik göstermektedir. Su geçirme özelliği olmayan modellerimizde koruyucu kasa kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz. Koruyucu kasalar için “Aksesuarlar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SJCAM aksiyon kameralarının kutusundan koruyucu kılıf çıkmaktadır. Ürünün yüzeyinde bulunan silikon, vakumlama görevi görmektedir. Bu sebepten dolayı sizler ürünü suda kullanmadan önce vakumlamayı elinizle güçlü bir şekilde sağlayarak su geçirmeme özelliğini aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kendi ekranı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bazı modellerimizde WiFi özelliği sayesinde SJCAM Zone mobil uygulaması ile iPhone ve Androidli telefonlar üzerinden kontrol edilebilmektedir.

4K, 2K ve 60fps üstü Çekim Modlarında sorunsuz bir şekilde kayıt yapabilmeniz için Micro SD Kartın Okuma ve yazma hızları minimum 300 mb/sn ve en azından 10. Sınıf SDHC sürümleri önerilir. Aşağıdaki mikro SD hafıza kartları, tüm SJCAM cihazlarıyla test edilmiş ve iyi performans göstermiştir:

  • Lexar 1000X UHS U3 Serisi 32GB – 64GB – 128GB

 

1080P 30 fps ve diğer çekim modlarında 32GB, 64GB ve 128GB orijinal, iyi bilinen kaliteli markalar, Yüksek okuma ve yazma hızları minimum 95mb/sn ve en azından 10. Sınıf SDHC sürümleri önerilir. Aşağıdaki mikro SD hafıza kartları, tüm SJCAM cihazlarıyla test edilmiş ve iyi performans göstermiştir:

 

  • Sandisk Extreme C10 U3 Serisi 32GB – 64GB – 128GB
  • Lexar EVO C10 32GB – 64GB – 128GB
  • Transcend Premium 300 C10 32GB – 64GB – 128GB
  • Sandisk C4 32GB
  • Sandisk C6 16GB
  • Kingston 16GB
  • Transcend C10 16GB

Bazı modellerimizde harici mikrofon desteği bulunmaktadır.

Kesinlikle şarj adaptörü ile şarj edilemez. Kutu içeriğinde şarj adaptörü mevcut değildir. USB şarj kablosu ile USB soketleri bulunan elektronik ürünler aracılığı ile şarj edin.

Dokunmatik ekran özelliğine sahip modellerimizde; ekranı yukardan aşağıya parmağınız ile sürükleyerek, dokunmatik olmayan modellerimizde ise kameradaki Wi-Fi tuşuna basarak WiFi kısmı görüntülenir.

 

Cep telefonunuzda veya tabletinizde ayarlar kısmına gelerek Wi-Fi bölümünde model kodu yazan yere tıklayarak parolayı (SJCAM modelleri için parola 12345678 dir) girerek WiFi etkileşimini sağlayabilirsiniz. Daha sonra SJCAM Zone uygulamasını açıp connect yazısına basarak model ile bağlantı kurulumu sağlanmış olur.

Aldığınız 24 ay garanti süresine sahiptir.

Diğer sorularınız için;

E-Posta Adresimiz:

info@sjcam.com.tr

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Click outside to hide the comparison bar
Compare